Jump to content

Каква антивирусна ползвате ?


¤ DJ69 ¤ (ツ) ¤

Recommended Posts

Имам предвид предимно под win7. До скоро бях с AVG сега сложиш windows ската и откри 1-2 троянеца за която AVG то не беше чувала... :)  Някой има ли впечетления от нея ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

Няма идеална аз разчитан на F-Secure

иначе за профилактика не е зле един www.malwarebytes.org

Харесай поста ^^^
acer.gif htc.gifsigpic4024_2.gif

Форумът е за взаимопомощ а не за свършване на чужда работа


ɹɐǝɥ uɐɔ noʎ ǝɹoɯ ǝɥʇ 'ǝɯoɔǝq noʎ ɹǝʇǝınb ǝɥʇ

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За профилактика и аз него ползвах ама не е желателно да е активен постоянно, че почва да болкира сайтове наред :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Microsoft Security Essential

Отначало беше доста лекичка и хващаше повечето бацили...сега е тежка, като всяка друга антивирусна, но поне се държи добре. До момента съм виждал само 1 компютър с въпросната, унищожен от вируси.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За лични нужди - Kaspersky Internet Security 2011 (легален ключ от промоция за 1 година).

За важни служебни компютри - Comodo Internet Security (безплатен и за корпоративни нужди).

За обикновенни служебни компютри - Microsoft Security Essential (безплатен, по-слаб от KIS  и CIS).

Добра АВ, при наличие на легален лиценз - G Data Internet Security 2011 (базирана на 2 AV - BitDefender + Avast).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за личния компютър ползвам Панда за служебните AVG Фрее

Теория - това е когато знаете всичко, но нищо не работи

Практика - това е когато всичко работи, но не знаете защо

При нас съчетаваме теорията с практиката - НИЩО не работи и нямаме понятие защо!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

не че ползвам вин 7 :) ама си бича на нод 32 , нищо че се налага през определено време да му слагам нови юзер и пасс  примерно от тук http://nod327.net

Не отговарям на постове написани с шльокавица!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Собственик

За лични нужди - Kaspersky Internet Security 2011 (легален ключ от промоция за 1 година).

За важни служебни компютри - Comodo Internet Security (безплатен и за корпоративни нужди).

За обикновенни служебни компютри - Microsoft Security Essential (безплатен, по-слаб от KIS  и CIS).

Добра АВ, при наличие на легален лиценз - G Data Internet Security 2011 (базирана на 2 AV - BitDefender + Avast).

Доволен ли си от Kaspersky ? Аз сега съм ползвам за парлама Avg ,но аз мога и без антивирусна си перкам ,но проблема е майка ми :) на всичко отговаря със YES и се зачудих да и турна тази парлама да я пробвам :D

Разликата между английските ,руските и българските форуми:

в английския форум задаваш въпрос, отговарят

в руския задваш въпрос ,отговарят ти и на свой ред те питат нещо

в българския форум, като зададеш въпрос всички започват да ти обясняват колко си прост

Недей да спориш с глупака. Първо ще те приравни до неговото ниво, после ще те бие с опита си.

-------------------

Когато фактите говорят и боговете мълчат

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Собственик

Касперки да е по надежна от бозажииската ?

Бе по принцип ако не знаеш какво правиш и влизаш където не трябва ,няма надеждна стена която да те спаси

Разликата между английските ,руските и българските форуми:

в английския форум задаваш въпрос, отговарят

в руския задваш въпрос ,отговарят ти и на свой ред те питат нещо

в българския форум, като зададеш въпрос всички започват да ти обясняват колко си прост

Недей да спориш с глупака. Първо ще те приравни до неговото ниво, после ще те бие с опита си.

-------------------

Когато фактите говорят и боговете мълчат

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да то това си го знам и като се замисля последните няколко години нямам особени проблеми както преди. Но ми стана интересно бозажииския анти вир някой ползва ли го и дали е доволен тъй като за момента ме радва, че е по-лек..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да ви кажа аз съм ползвал всички от изброените в момента съм с avast 5.0.677 pro. и съм много доволен от нея нито една от изброените по горе програми не можаха да ми хванат едно троянче а аваст успя пробвайте я няма да съжалявате ;)  

Никога не се страхувай да правиш това, което не умееш. Помни, че Ноевият ковчег е направен от любители. Професионалистите са построили "Титаник"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Администратор

Нямам нужда и не ползвам антивирус.

Use since

OpenBSD 3.x

FreeBSD 4.x

Centos 5.x Debian 3.x Ubuntu 7.x

Аз съм фен на OpenWRT.

 

Горчивината от лошото качество остава дълго след като е преминало удоволствието от ниската цена.

_____________________________

___|____|____|____|____|____|__

_|____|____|____|____|____|____

___|____|_ Удряй _|____|____|__

_|____|___ главата ___|____|____

___|____|_ си тук!! |____|____|__

_|____|____|____|____|____|____

___|____|____|____|____|____|__

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доволен ли си от Kaspersky ?

Да, в момента съм доволен (от KIS 2011) - имат подобрение в скороста и в по-малко товарене на цялата машина от KIS 2009.

За твоите нужди, може да се нагласи в тих режим и няма да задава въпроси.

Относно Microsoft Security Essential, AVG free, Avast free и т.н. - Виждал съм ги достатъчно много пъти пробити, че да реша миграция към Comodo.

Касперки да е по надежна от бозажииската ?

Всичко е относително. Мога да говоря само от опит - Използваме "Kaspersky Virus Removal Tool" (безплатен, но не резидентен) за чистене на машините от вируси СЛЕД "Microsoft Security Essential" или ESET NOD32 (вероятно има фенове и тук ;) ).

Дали е нужна антивирусна - да, за всяка Боза на Майкрософт е нужна. На linux-ите и solaris-ите имам разни rootkit защити, но това е - без AV. На Mac-а държа един Sophos AV (за Mac е безплатен) само за USB флаш устройствата, които ми носят.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Създай нов...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.